Почалися нові громадські обговорення у процедурах ОВД, які стосуються Кривого Рогу

Всі новини / 17.11.2021

З’явився звіт з оцінки впливу на довкілля реконструкції доменної печі №9 (цеху №2). «АрселорМіттал Кривий Ріг». ДП-9 технічно застаріла та є серйозним джерелом шкідливих викидів. Безпосередньо у звіті вказують на зношенність та застаріле обладнання. Його стан не дозволяє здійснювати викиди в межах вимог чинного законодавства. Доменну піч-9, згідно з Міською екологічною програмою, мали реконструювати до кінця 20-го року. Але виконання перенесли.
У вказаному проекті планують оновити обладнання цеху №2, шихтового відділеня, газоочисні та аспіраційні установки, пилоочистку.
Зараз у мешканців міста є шанс висловити свої пропозиції та зауваження до цього проекту. Їх приймають у Міністерстві захисту довкілля до 16 грудня.
Інше громадське обговорення – звіту з ОВД розширення Ганнівського кар’єру та відвалу «Північного ГЗК». Підприємство планує зайняти землі Криворізького та Петрівського районів в сторону сіл Червоне та Чабаново. Це вже повторна процедура. Адже після попереднього звіту Міндовкілля відправило підприємство на додаткову ОВД.
Зауваження та пропозиції громадськості до звіту з ОВД приймають до 14 грудня 2021 року у Міністерстві захисту довкілля.
Адреса для надсилання зауважень: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35.
Процедура ОВД реконструкція Доменної печі-9.
Процедура ОВД розширення Ганнівського кар’єру.