Офіс Президента дав доручення Міністерству захисту довкілля опрацювати звернення «Досить труїти Кривий Ріг»

Всі новини / 15.01.2022

Офіс Президента дав доручення Міністерству захисту довкілля опрацювати звернення «Досить труїти Кривий Ріг» про необхідність зменшення промислового забруднення та організацію ефективного екоконтролю

У грудні 2021 р. коаліція «Досить труїти Кривий Ріг» направила звернення до комітетів Верховної Ради та Офісу Президента з вимогою прийняти зміни у законодавство. Нововведення мають зобов’язати промислові підприємства проводити екологічні модернізації та покласти початок дієвій системі екологічного контролю у державі. У зверненні ми ґрунтовно пояснили, чому такі зміни конче необхідні і затягувати з ними не можна. Надали інформацію про зростання захворювань у промислово забруднених регіонах та успішно впроваджені подібні зміни у країнах Євросоюзу, в тому числі і Східної Європи.

Ми отримали відповідь із Офісу Президента: там дали доручення профільному Міністерству опрацювати звернення «ДТКР» та надати результати до ОП. Також звернення «ДТКР» з Офісу Президента направили до комітету ВР з питань екологічної політики для розгляду під час роботи із законопроектами.

Тим часом законопроекти, в яких йде мова про згадані зміни, знаходяться на розгляді комітетів Верховної Ради України.