Нова процедура ОВД у Кривому Розі

Всі новини / 25.05.2021

«АрселорМіттал Кривий Ріг» почав нову процедуру оцінки впливу на довкілля. Це повторна ОВД для реконструкції будівель та споруд шлакового відділення конвертерного цеху.

Підприємство планує реконструювати одне із існуючих шлакових відділень, провести певні роботи з відновлення, монтажу/демонтажу та будівництва окремих споруд. Ця діяльність не призведе до змін у технологічному процесі. Роботи проводитимуться на території «АМКР».

У повідомленні про початок ОВД також сказано, що на комбінаті розглядають технічну альтернативу – інший технологічний процес переробки конвертерного шлаку без використання води, сухим природним способом його охолодження на існуючому звалищі накопичення та зберігання сталеплавильних шлаків. В такому випадку розглядається будівництво нового шлакового відділення на території колишнього мартенівського цеху, який на разі виведений з експлуатації.

Пропозиції та зауваження до планованої діяльності і відображення інформації у Звіті з ОВД від громадськості приймають у Міністерстві захисту довкілля. Питання можна надсилати до 17 червня за адресою: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, буд. 35 та ел. пошта:  OVD@mepr.gov.ua. Познайомитися з повідомленням про плановану діяльність можна за посиланням: http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-7858?