Громадське обговорення звіту з ОВД реконструкції хвостосховища «Войкове» «Південного ГЗК»

Всі новини / 20.04.2021

Почалося громадське обговорення звіту з ОВД реконструкції хвостосховища «Войкове» «Південного ГЗК». Підприємство планує нарощувати висоту об’єкту до 163 м для збільшення його потужності.

Хвостосховище «Войкове» знаходиться з південної сторони Кривого Рогу на землях Широківського району. Найближчі до нього житлові масиви міста – «Матрьонівка» та «Південний ГЗК», а також село Латівка. Хвостосховище – це техногенний об’єкт для складування відходів збагачення комбінату.

Звіт з ОВД містить інформацію про вплив на довкілля та про плани підприємства щодо реконструкції споруди. Ознайомитися з ним можна у Реєстрі з ОВД. Свої зауваження та пропозиції до нього усі зацікавлені мають право надсилати до Дніпропетровської ОДА. В них можна описати наявні екологічні проблеми, які на думку мешканців найближчих житлових забудов виникли через функціонування хвостосховища, та вносити пропозиції про умови реалізації нової діяльності (зменшення пиління, поливу доріг, зменшення ризику підтоплень, засолень грунтів та інше).

Звіт з ОВД доступний за посиланням. Зауваження надсилайте до Департаменту екології ДніпрОДА за адресою: 49000, м. Дніпро, вул. Лабораторна, 69 або на електронну пошту: ecology@adm.dp.gov.ua. Зауваження та пропозиції приймають до 20 травня.