Будівництво трамвайної лінії у Покровському районі Кривого Рогу: проходить громадське обговорення у процедурі ОВД

Всі новини / 14.01.2022

Почалася процедура оцінки впливу на довкілля будівництва трамвайної колії від станції швидкісного «Зарічна» до «Рокуватої». Зараз триває громадське обговорення планованої діяльності. Усі охочі містяни можуть надавати свої зауваження щодо екологічної сторони цього проекту. Можна висловити питання, відповіді на які ви хочете побачити у звіті з оцінки впливу на довкілля. Наголошуємо, що процедура стосується саме впливу на довкілля, і питання розглядаються у цій площині.

У повідомленні про плановану діяльність розглядають два варіанти розміщення трамвайної колії. Познайомтеся з докладною інформацією тут за посиланням.

Висновок з ОВД у цій процедурі видаватиме Департамент екології ДніпроОДА. У повідомленні з ОВД вказують, що зауваження варто надсилати до Міністерства захисту довкілля. В такому випадку їх перешлють до ДніпроОДА. Ви ж можете надсилати їх як до Міністерства (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд.35, OVD@mepr.gov.ua), так і до Департаменту екології ДніпроОДА (49010, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Лабораторна, 69, ecology@adm.dp.gov.ua). Зауваження та пропозиції приймають до 28 січня 2022 року.