Забруднення повітря у Кривому Розі: показники

Всі новини / 01.06.2021

Діоксид азоту та пил переважали у повітрі Кривого Рогу серед забруднюючих речовин минулого тижня. Перевищення їх середньодобових концентрацій зафіксували станції Екомоніторингу.

Дікосид азоту майже кожного дня перевищував норми біля мікрорайону «Дружби» та у селах Зелений Гай і Вишневе. Значення коливалися від 0,042 мг/м³ до 0,08 мг/м³, при гранично допустимій концентрації 0,04 мг/м³. Отже 27 та 28 травня біля мікрорайону «Дружба» перевищення були майже удвічі – 0,08 та 0,076 мг/м³.

Практично постійно перевищені середньодобові концентрації пилу у повітрі фіксували станції у різних точках міста: у районі зупинки «Монастирської», біля 44-го та 129-го кварталу, пл. Володимира Великого, Автовокзалу, у мікрорайонах «Червоної» та «Дружби». В поодинокі дні минулого тижня перевищення були і  у селищі «Авангард», у мікрорайоні неподалік стадіону «Гірник», мікрорайону КРЕС та зупинки «Сурикова».

Сірчаний ангідрид перевищував допустимі середньодобові рівні на мікрорайоні «Південного ГЗК» 27 травня – 0,055 мг/м³ (ГДК = 0,05 мг мг/м³).