Суд відмовив у задоволені апеляції по «Степовому-2», але «Досить труїти Кривий Ріг» готується до оскарження у вищій інстанції

Всі новини / 16.04.2021

Суд відмовив у задоволенні апеляції у скасуванні висновку з ОВД відвалу «Степовий-2». Засідання відбулося 15 квітня у третьому адміністративному апеляційному суді у Дніпрі.
Адвокатеса «Досить труїти Кривий Ріг» Елена Шафранова зазначила, що засідання було довгим і складним. Судді ставили багато питань щодо процесів та матеріалів справи. Їм із депутаткою Криворізької міськради Світланою Совою, яка теж виступала на суді, довелося ґрунтовно та детально пояснювати особливості дослідження довкілля.
Міндовкілля практично самоусунулося від слухань🤷‍♀️ Напередодні вони запросили перенесення засідання та проведення його у режимі відеоконференції, бо не отримали матеріали позову. Про відкриття апеляційної справи їм повідомили ще на початку березня та електронною поштою надіслали апеляційну скаргу. Більше того, Міндовкілля, не надали відзив до апеляційної справи. А на відео включення не відправили свого співробітника.
Представники «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовували все ті ж аргументи, що й раніше.
До всього, на жаль, ще й законодавчі прогалини та відсутність судової практики у екологічних справах грає проти нас. Але ми готуємося до оскарження рішення судів до вищої інстанції, щоб створювати таку практику