Прокуратура відкрила кримінальну справу за заявою «Досить труїти Кривий Ріг» через білий осад на вулицях Кривого Рогу

Всі новини / 13.01.2022

Правоохоронці почали розслідування, чому була відсутня інформація про білий осад на вулицях Кривого Рогу та аварію на підприємстві. Справу відкрили після звернення «Досить труїти Кривий Ріг» до прокуратури. В ньому описали усі відомі факти, які можливо пов’язані з появою невідомої речовини на вулицях міста ще наприкінці 2020 – початку 2021 року. Також додали копії переписки між контролюючими органами та місцевою владою про цей інцидент.
Кримінальну справу порушили за частиною 1 статті 238 «Приховування або перекручення відомостей про екологічний стан або захворюваність населення». Екологічна прокуратура доручила розслідування відділенню поліції №2 у Кривому Розі.
Нагадаємо, буквально перед новим 2021 роком у центрі Кривого Рогу з’явився дивний білий осад на деревах та поверхнях. Температура повітря тоді була плюсова, то ж це був не іній. Речовина залишилася на поверхнях не один день. Згодом у соцмережах з’явилися фотографії та інформація про аварію на газоочисних спорудах у вогнетривно-вапняному цеху «АМКР». Містяни написали низку заяв до контролюючих органів та органів місцевого самоврядування. Активно ділилися фотографіями та емоціями з приводу того, що сталося. У міськвиконкомі організували робочу групу, щоб розібратися із цією ситуацією. Але результати її роботи невідомі, як і досі точно невідомий склад речовини та вплив, який вона могла вчинити на людей.
Фото: відкриті публікації у соціальних мережах