Конференція – обговорення результатів проекту: «Дослідження місцевих політик сталого поводження з опалим листям»

Всі новини / 30.04.2021

Онлайн-конференція – обговорення результатів проекту: «Золото під ногами: Дослідження місцевих політик сталого поводження з опалим листям»
Під час зустрічі дізнаєтеся, які сполуки знайшли у листі зібраному у Кривому Розі, що виділяється при його спалюванні та перегниванні. Спойлер: дим від опалого листя в рази збільшує концентрації небезпечних речовин у повітрі та скорочує життя людини.
Науковці Ecodiit – Кафедра Хімія та інженерна екологія ДНУЗТ на основі лабораторних досліджень та практичних експериментів підготували поради про те, як безпечно утилізувати опале листя власноруч та, які практики стануть найбільш раціональними для міських централізованих систем поводження з опалим листям.
Запрошені експерти розкажуть про реальні можливості використання опалого листя для переробки та виробництва матеріалів. А етнограф розповість, чому «спалювати» – це не українська традиція.
Конференція відбудеться онлайн у системі Zoom 7 травня о 16:00. Орієнтовний час зустрічі – 2,5 години.
Ми хочемо познайомитися ближче з тими, хто прийде на конференцію, тому пропонуємо заповнити анкету.
Перед зустріччю ми надішлемо посилання для входу на вашу електронну пошту.

______________
Цей проект виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.
Думки, висновки чи рекомендації належать авторам цього проекту і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст несе виключно «Досить труїти Кривий Ріг» та залучені учасники проекту.