Дві процедури оцінки впливу на довкілля почалися для підприємств Кривого Рогу

Всі новини / 10.12.2020

Почалися ще дві процедури оцінки впливу на довкілля для підприємств Кривого Рогу. Цього разу вони стосуються «АрселорМіттал Кривий Ріг» та «Південного ГЗК».

Реконструкцію в агломераційному цеху №2 (колишній НКГЗК) збирається робити «АМКР». Планують змінити «мокру» газоочистку на «суху», побудувати нові аспіраційні газоочисні установки. За словами підприємства, це дозволить здійснювати викиди на рівні нормативно дозволених та поліпшить умови праці робітників.

Інформація про цю процедуру в Реєстрі ОВД. Зауваження та пропозиції до планованої діяльності, деталізації Звіту з ОВД та досліджень можна надсилати до 31 грудня. Направляйте їх до Міндовкілля на адресу: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035 або на електронну пошту OVD@mepr.gov.ua.

«Південний ГЗК» розпочав повторну процедуру ОВД для поглиблення кар’єру. Комбінат збирається активно відпрацьовувати центральну частину, східну та північно-східну ділянки. Після попереднього Звіту підприємство відправили на додаткову ОВД з цього приводу.

Відомості про процедуру в Реєстрі ОВД. Зауваження та пропозиції до планованої діяльності, деталізації Звіту з ОВД та досліджень можна надсилати до 5 січня. Направляйте їх до Міндовкілля на адресу: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035 або на електронну пошту OVD@mepr.gov.ua.